Ciemiņu svētība

2017-07-02 14.28.05Bija svētdienas pēcpusdiena un ārā lija lietus. Anass garlaikojās, jo viņš nevarēja iet laukā spēlēties ar draugiem. Tētis to pamanīja un teica: “Nāc, Anas! Ieslēdz datoru – uzspēlēsim tavu mīļāko datorspēli.” Anass bija pārsteigts par tēta negaidīto uzaicinājumu: “Vai tiešām, tēti?” “Jā,” tētis atbildēja, “slēdz tik iekšā un tad mēs redzēsim, kurš būs vinnētājs!”

Anass aši vien aizskrēja uz savu istabu ieslēgt datoru. Drīzi vien viņi abi jau bija spēlē iekšā un centās viens otru uzvarēt.

Amina virtuvē cepa zivis. Pēkšņi atskanēja durvju zvans. Amina gāja atvērt – ciemos bija atnākuši tante Nūra tante un tēvocis Alī. Alī ar tēti nāca sasveicināties ar ciemiņiem. Tētis palika pie ciemiņiem, kamēr Anass sabozies aizgāja pie mammas uz virtuvi un teica: “Kāpēc viņiem bija jāatnāk tieši šodien? Es ar tēti kopā tik labi pavadīju laiku!” Amina viņam atbildēja: “Dēls, Pravietis Muhammads (s) teica: ‘… un lai tas, kurš tic Allāham un Pēdējai Dienai, ir devīgs pret savu ciemiņu.’ Klausīsim mūsu Pravietim, dēls, un ļausim ciemiņiem justies mūsu mājās gaidītiem – Allāhs vairos svētību mūsu mājās! Ar tēti tu varēsi paspēlēties arī vēl kādu citu dienu.”

hadiss

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s