Iepazīstieties ar Ahmadu ģimeni!

Ahmadu ģimene nāk pie jums ciemos no Pakistānas, kur tā dzīvo muslimu bērnu žurnāla “HibaKidz” lappusēs. Viņu piedzīvojumu autors ir Absārs Kāzmi – ilustrators un bērnu grāmatu autors.

Ahmadu ģimene dzīvo mazā pilsētiņā, kurā kopā ar viņiem mīt dažādu rasu, kultūru, reliģiju un tautību cilvēki. Iepazīstieties ar abu jamalAhmadu ģimenes locekļiem:

Abu Džamāls (Abdullāhs)

Abu Džamāls ir Ahmadu ģimenes galva. Viņš ir gara auguma, ļoti sabiedrisks un reizēm komisks. Viņam pieder sporta preču veikals un viņš vienmēr atrod veidu, kā uzlabot visiem garastāvokli pat visnopietnākajās situācijās.

umm jamalUmm Džamāla (Fātima)

Umm Džamāla ir gudra, organizēta, praktiska un ļoti mīloša māte. Viņa ir tā, pie kuras citi ģimenes locekļi bieži griežas pēc padoma. Viņai patīk izglītot savu ģimeni, labi pavadīt kopā ar viņiem laiku, kā arī rūpēties par kaimiņiem.jamal

Džamālsjamal

Džamāls ir mazliet dīvains un ļoti zinātkārs desmit gadus vecs zēns, kurš mīl savus vecākus, draugus un jo īpaši savu mazo māsiņu. Reizēm, savas neparedzamās dabas dēļ, viņš nokļūst nepatikšanās, tomēr visi zina, ka Džamāla nodomi vienmēr ir labi. Džamālam patīk sports, it īpaši karatē.

mariumMarjama

Marjama ir Džamāla mazā māsiņa. Viņai patīk sekot Džamālam līdzi apkārt pa māju, un vakaros viņa labprāt pacīkstas ar savu brāli.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s